2021 m. birželio 20 d., sekmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Apskritasis stalas
Spausdinti puslapio vidurį

 

Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“

Kas yra „Apskritieji stalai“?

„Apskritasis stalas“ – tai jaunimo organizacijų taryba (sąjunga), veikianti mieste ar/ir rajone. Pagrindinis sąjungos tikslas – ginti ir atstovauti savo nariams – jaunimo organizacijoms.

Tokių sąjungų jau yra pusėje (apie 30) Lietuvos savivaldybių.

Akmenės rajone taip pat?

Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga  „Jaunimo apskritasis stalas“ – regioninė jaunimo organizacijų taryba, veikianti Akmenės rajone. „Jaunimo apskritasis stalas“ (JAS) 2004-ųjų pabaigoje vienijo net 20 pačių aktyviausių rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių grupių ir mokinių savivaldų. Apie visas jas daugiau informacijos rasi šiame leidinyje.

2004-aisiais įkurtos sąjungos pagrindinis tikslas – ginti ir atstovauti narių interesams. Taip pat užsiimama narių ir rajono jaunimo informavimu, švietimu, problemų identifikavimu ir sprendimu atstovaujant, organizacijų narių stiprinimu, pozityvaus požiūrio į jaunimo veiklą formavimu.

Atstovavimas interesams užtikrinamas visais lygmenimis: pusė rajono Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių – JAS atstovai, sąjunga yra aktyvi Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos narė, glaudžiai bendradarbiaujama su Akmenės rajono savivaldybe, jaunimo reikalų koordinatoriumi, kitomis Lietuvos regioninėmis jaunimo organizacijų tarybomis, Akmenės darbo biržos Jaunimo darbo centru, kitais instituciniais partneriais. JAS – Europos informacinių paslaugų tinklo jaunimui Eurodesk Lietuva regioninis partneris Akmenės krašte.

„Jaunimo apskritasis stalas“ – vieta, kurioje išklausomas jaunimo balsas ir inicijuojamas jaunimo ir jaunimo organizacijų problemų sprendimas, aktyvi ir prasminga jaunimo veikla. JAS aktyviai dalyvauja formuojant ir įgyvendinant jaunimo politiką Akmenės rajone.

Mokinių ir mokinių savivaldų interesams atstovauja Mokinių tarybų komitetas prie JAS, kuris vienija beveik visų bendrojo lavinimo įstaigų mokinių savivaldas.

Visuotinių susirinkimų metu sprendimus priiminėja JAS organizacijų narių atstovai. Tarp susirinkimų veiklai vadovauja Valdyba ir jos pirmininkas, renkami iš atstovų vienerių metų kadencijai.

Ateik ir veik JAS Biure!

Veiklą įgyvendina JAS Biuras – tai jaunimo komanda (savanoriai ir darbuotojai) veikianti visoms organizacijoms narėms ir vykdanti JAS veiklą: rengianti ir įgyvendinanti projektus, organizuojanti renginius, seminarus, mokymus, administruojanti veiklą, stiprinanti, informuojanti nares ir t.t.

Biuras visada laukia aktyvių ir iniciatyvių jaunų žmonių, todėl nesidrovėk susisiekti su mumis ir tapti smagios komandos dalimi bei gauti daugybę galimybių ir veikti viso rajono jaunimo gerovės vardan!

Esame pasiruošę suteikti daugiau informacijos, konsultuoti jaunimo politikos ir veiklos klausimais, išgirsti Tavo nuomonę ir problemas, kartu imtis iniciatyvų, bendradarbiauti.

Laukiame Tavęs atvykstant į Biurą, paskambinant ar parašant el. laišką:

Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“
Adresas: Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė
Tel. +370 699 06406
El. paštas: r.zilaitis@gmail.com; justas.teiserskis@gmail.com; apskritas.stalas@akmene.lt

 

Akmenės gimnazijos Mokinių taryba

Akmenės Mokinių Taryba vykdo labai įvairius užsiėmimus, tad prisijungęs prie jų Tu turėsi galimybę rinktis iš didelio veiklos sričių spektro.

Galbūt tave domina žurnalistinis darbas? Akmenės gimnazijos Mokinių taryba gali Tau padėti, nes turi televizijos laidelę „Mokyklos pulsas“. Galbūt Tau labiau patinka palaikyti tvarką? Puiku, nes ten organizuojami moksleivių budėjimai. O galbūt Tu labiausiai mėgsti prisidėti prie renginių organizavimo? Ne bėda ir šioje srityje. O kur dar kultūrinė veikla, internetinės svetainės kūrimas ir priežiūra, seniūnų taryba, mokinių tarybos metraštis, diskotekų organizavimas...

Prisijunk ir tikrai neliksi be užsiėmimo!

Adresas: Laižuvos g. 7, Akmenė
Tel. 8 425 59431, 8 682 36214
El. paštas: ribaukaite@gmail.com

Akmenės rajono bendruomenės informacinio centro sąjunga

Šios organizacijos pagrindiniai tikslai yra stiprinti ir skatinti rajone veikiančių visuomeninių organizacijų veiklą, bendradarbiaujant su savivaldybės struktūriniais padaliniais, teikti informavimo, konsultavimo, techninės paramos ir kitas informacines paslaugas, informuoti bendruomenę apie tarptautinius, šalies, užsienio nevyriausybinių organizacijų programų projektus, ir skatinti juose dalyvauti.

Adresas: V. Kudirkos g. 27,  Naujoji Akmenė
Tel.  8 615 17436
El. paštas: nijole.mockuviene@akmene.lt

Akmenės rajono krepšinio klubas „Akmenė“

Akmenės rajono krepšinio klubas „Akmenė“ įkurtas 1996 m.  Iki 2007 metų klubas veikė pasyviai, tačiau būtent šiais metais papūtė naujovių vėjai ir susirinko būrys naujų žmonių, norinčių žaisti krepšinį.

Klubo siekis - populiarinti krepšinio žaidimą Akmenės rajone. Vyresnieji moksleiviai ir studentai vadovaujami trenerio  Sauliaus Momkausko subūrė komandą „Akmenė“, kuri dalyvauja Lietuvos Regionų lygos krepšinio pirmenybėse  (Vakarų  regione). Į rungtynes susirenka nemažas būrys žiūrovų, jaunesnieji krepšininkai turi į ką lygiuotis, siekti geresnio krepšinio žaidimo.

Jei nori žaisti krepšinį, dalyvauti rungtynėse – Tu esi laukiamas.

Adresas: Respublikos g. 30, Naujoji Akmenė
Tel. 8 425 56807, 8 622 04307
El. paštas: kkakmene@gmail.com

Akmenės rajono stalo teniso klubas „Mažoji raketė"

Klubo tikslas – propaguoti stalo tenisą Akmenės rajone ir sudaryti sąlygas talentingiausiems stalo teniso žaidėjams dalyvauti respublikinėse varžybose.

Stalo teniso idėją skleisti sekasi puikiai: klubo skyriai sėkmingai dirba Akmenėje, Papilėje, Naujojoje Akmenėje, Sablauskiuose ir Kivyliuose, bendraujame su Mažeikių, Joniškio, Telšių, Kelmės bei Latvijos  stalo tenisininkais.

Nori patirti, kas yra stalo tenisas, sportuoti, įdomiai ir sveikai praleisti laisvalaikį, įvaldyti stalo teniso raketę ar dalyvauti varžybose? Išbandyk stalo teniso klubo „Mažoji raketė" siūlomas galimybes ir tikrai nenusivilsi!

Adresas: Laižuvos 7, Akmenė
Tel. 8 685 62859
El. paštas: l.aveliene@e-energija.lt

Kyokushin karate klubas ,,Energija“

1987 m. iš Kauno į Akmenės r. atvyko gyventi Vladimiras Silvaško. Nuo to laiko rajone atsirado grupelė žmonių, kurie intensyviai pradėjo sportuoti karate. Pamatęs, kad norinčių užsiiminėti karate vis daugėja, V. Silvaško pabaigė karate mokyklą Kaune ir 1989 m. oficialiai paskelbė per vietinę spaudą naujų narių priėmimą į grupę, užsiiminėjančią rytų kovos menais.

Taip ir atsirado klubas „Energija“. Šiuo metu klubas aktyviai dalyvauja Lietuvos sportiniame gyvenime, pasiekia gerų sportinių rezultatų.

Jei turi daug energijos ir Tave domina rytų kovos menai – išmėgink jėgas klube „Energija“. Galbūt ši sporto šaka ir yra tai, ko Tu taip ilgai ieškojai!

Adresas: Vytauto g. 3, Naujoji  Akmenė
Tel. 8 698 07808
El. paštas: energija@kyokushin.lt
El. svetainė: http://energija.akmene.net

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Akmenės rajono skyriaus jaunimas

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija – savanoriška nevyriausybinė organizacija, kurios  kertinis akmuo yra žmogaus pagalba ir atjauta kitam žmogui.

LRKD - vienija jaunus savanorius visoje šalyje. Mes rengiame įvairias prevencines ir socialines akcijas, skaitome paskaitas bendraamžiams įvairiomis temomis. Taip pat mokomės suteikti pirmąją pagalbą. Ir tai tik dalis mūsų vykdomos veiklos. Mūsų organizacijos nariai draugiški, linksmi, aktyvūs, kūrybiški bei veiklūs. Jei esi toks – prisijunk prie mūsų ir būk didelės jaunų žmonių bendruomenės dalimi!

Adresas: Respublikos g. 2-33 , Naujoji Akmenė
Tel. 8 650 43473 (sekretorė).
El. paštas: larisa.karpaviciene@gmail.com

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Akmenės skyrius

Lietuvos socialdemokratinio  jaunimo  sąjunga  (LSDJS)  — vienintelė kairiosios politinės pakraipos jaunimo organizacija Lietuvoje.  Akmenės skyriaus nariai rajone skleidžia organizacijos vertybes, tokias kaip lojalumas, atsakomybė, novatoriškumas, iniciatyvumas.

LSDJS Akmenės skyrius  šiuo metu turi 23 narius.  Kartu mes turiningai leidžiame laisvalaikį: stovyklaujame, keliaujame, semiamės žinių įvairiuose regioniniuose, nacionaliniuose ir net tarptautiniuose seminaruose, bendraujame su kitais LSDJS skyriais. Aktyviai dalyvaujame LSDJS tradiciniuose renginiuose, tokiuose, kaip „ LSDJS  Vasaros Stovykla“, „Padėkos vakaras“ ir kt.

Susidomėjai? Galbūt Tu – būsimas politikas? O gal mėgsti bendrauti su žmonėmis, keliauti, o kartu įsitraukti ir į šią organizaciją? Tuomet Prisijunk prie LSDJS, durys Tau atviros!

Adresas: P. Jodelės g. 1-4, Naujoji Akmenė
Tel. 8 682 19579
El. paštas: tomas.martinaitis@akmene.lt

Naujosios Akmenės muzikos mokyklos Mokinių taryba

Jei turi muzikinių gabumų, mėgsti dainuoti ar nori išmokti groti kokiu nors instrumentu, nesunku suprasti, kur kreiptis – į muzikos mokyklą.

Bet jei dar turi idėjų, kaip turėtų atrodyti koncertai, kokie galėtų būti projektai, nori prisidėti prie muzikos mokyklos organizuojamų renginių, projektų įgyvendinimo – Tavo lūkesčius puikiausiai atitiks Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokinių taryba.

Draugiška ir šilta kompanija yra pasiruošusi priimti Tave į savo būrį ir išklausyti tavo idėjas, padėti įgyvendinti svajones. Naujosios Akmenės muzikos mokykla - tai vieta, kurioje gali išlieti visas savo kūrybines jėgas.

Adresas: P. Jodelės g. 6, Naujoji Akmenė
Tel. 8 612 59753;  el. paštas: muzika@akmene.lt

Naujosios Akmenės muzikos mokyklos labdaros ir paramos fondas

Naujosios Akmenės muzikos mokyklos labdaros ir paramos fondas yra ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslai yra labdara ir parama Naujosios Akmenės muzikos mokyklai.

Labdarai ir paramai  gautas lėšas fondas naudoja ugdymo proceso tobulinimui, ugdomosios aplinkos turtinimui. Viena iš fondo veiklos sričių įvairių projektų rengimas ir įgyvendinimas.

Fondas nuolat bendradarbiauja su kitomis valstybinėmis ir visuomeninėmis organizacijomis, kurių veikla susijusi su vaikų ugdymu. Organizacija siekia rasti kuo daugiau fondo rėmėjų ir paremti Naujosios Akmenės muzikos mokyklą.

Prisidėk ir Tu!

Adresas:  P. Jodelės 6, Naujoji Akmenė
Tel. 8 612 59753
El. paštas: muzika@akmene.net

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos jaunieji maltiečiai ir klubas „Atjauta“

Jaunųjų maltiečių klubas – tai stipri, šiemet jau penkiolikmetį atšventusi jaunų žmonių grupė, kurios devizas „Tikėjimo saugojimas ir pagalba vargstantiems“. Pagrindinis darbas yra „Atjautos“ klube, įgyvendinami įvairūs projektai ir akcijos. Romantiškumo veikloje suteikia įvairios išvykos, stovyklos, kurios narius ir padaro geriausiais draugais. 

Jei esi nuoširdus žmogus, nori padėti kitiems, dalintis šiluma ir meile su aplinkiniais – Tavo vieta jaunųjų maltiečių organizacijoje.

Adresas: Ramučių g. 5, LT-85159 Naujoji Akmenė
Asmuo kontaktams Vanda Jasevičienė
El. paštas: vanda.jaseviciene@gmail.com

Jaunimo organizacija „Nestabdyk“

Jaunimo organizacija „Nestabdyk“, įsikūrusi po Ventos gimnazijos stogu, – tai projektinės, savanoriškos aktyvios ir prasmingos veiklos nestabdanti jaunų nutrūktgalvių grupė! 

Mūsų organizacijos misija: jaunimo užimtumas, turiningo laisvalaikio praleidimas, prevencinių programų vykdymas, pramogų ir poilsio organizavimas, kūrybinė, meninė, sportinė veikla, jaunų žmonių bendravimo ir tarptautinio bendradarbiavimo skatinimas.

Per trumpą savo gyvavimo laikotarpį (veiklą pradėjome 2011 metais) jau nuveikėme daug įdomių ir naudingų dalykų, įgyvendinome kelis projektus ir nuolat ieškome vis naujų galimybių ir būdų, kaip paįvairinti jaunų žmonių gyvenimą, kaip smagiai bei prasmingai leisti laisvalaikį ir pritraukti kuo daugiau jaunimo į aktyvias veiklas. Dalyvavimas įvairių fondų siūlomuose projektuose praplečia aktyvios veiklos galimybes: kino vakarai, protų mūšiai, diskusijų klubas – tai tik dalis mūsų organizuotų renginių ne tik gimnazijos moksleiviams, bet ir miesto bei rajono jaunimui.

Esame atviri naujovėms ir priimsime visus pasiūlymus, kaip paįvairinti mūsų kasdienybę, kaip linksmai ir prasmingai leisti laiką. Jei turite gerų idėjų, siūlykite ir prisijunkite prie mūsų. Kartu mes galime įgyvendinti kad ir pačias netikėčiausias idėjas, ir niekas mūsų nesustabdys!

Adresas: Ventos gimnazija, Ventos g. 13, Venta, Akmenės raj.

Tel.: +370 61044045 (organizacijos pirmininkė Elena Čiobienė)

       +370 68684349  (projektinės veiklos koordinatorė Jūratė Mikelskienė)

       +370 62344263  (jaunimo lyderė Greta Jankutė)

El.paštas: nestabdyk1@gmail.com ;  eleciob@gmail.com

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos

Jaunieji policijos rėmėjai

Jaunieji policijos rėmėjai (JPR) siekia padėti rajono policijos komisariatui vykdyti nepilnamečių prevenciją; bendradarbiauja su visuomeninėmis organizacijomis, policijos institucijomis. Stengiasi ugdyti moksleivių patriotiškumą, pilietinį sąmoningumą, teisinę sąmonę ir atsakomybę. Taip pat padeda žmonėms spręsti saugaus eismo ir kitas problemas. Didelis dėmesys skiriamas moksleivių teisiniam švietimui bei prevencijai.

Jei nori teisiškai kovoti prieš jaunimo žalingus įpročius, išmokti skaityti paskaitas savo bendraamžiams, bendradarbiauti su policijos institucijomis ar stovyklauti bei bendrauti su panašius interesus turinčiais žmonėmis – prisijunk prie jaunųjų policijos rėmėjų.

Adresas: P.Jodelės g. 2, Naujoji Akmenė
Tel. 8 425 40012,
El. paštai: ramune.velaviciene@policija.lt

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos mokinių iniciatyvinė grupė „MES“

Iniciatyvinė moksleivių grupė MES (Mes Esame Saugūs) dirba kartu su mokytojų pirmosios psichologinės pagalbos komanda. Čia jaunimas užsiima prevencija savo mokykloje – rengia akcijas prieš rūkymą, narkotikus, alkoholį...

Mokykloje mes norime būti saugūs! Jei Tu nori ne tik saugiai jaustis, bet ir padėti pajusti saugumą mokykloje kitiems – prisijunk prie MES komandos. Čia sužinosi daugiau apie žalingus įpročius, ieškosime būdų, kaip juos išgyvendinti iš jaunimo, skaitysime paskaitas bendraamžiams ir veiksime jaunimo gerovės labui.

MES būsime saugūs! O kaip Tu?

Adresas: Ramučių g. 5, Naujoji Akmenė
Tel. 8 425 56853, 8 611 11528, virginija.rackauskiene@gmail.com

Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos Mokinių taryba

Jei esi aktyvus, turi galybę minčių ir mokaisi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje – net nedvejok ir prisijunk prie Ramučių gimnazijos Mokinių tarybos.

Didelis būrys jaunimo rūpinasi mokyklos gyvenimu, stengiasi atstovauti savo gimnazijos moksleiviams, rengia seminarus, susitikimus ir organizuoja pačius įdomiausius ir linksmiausius renginius!

Renginių organizavimas – didelis ir atsakingas darbas, bet jei moki užkrėsti entuziazmu savo draugus ir nebijai atsakomybės – problemų nekils. Čia vyksta daugybė jau tradicija tapusių renginių, ir kaskart vis atsiranda naujų.

Nedelsk ir nešvaistyk laiko veltui – prisijunk prie Ramučių gimnazijos Mokinių tarybos!

Adresas: Ramučių g. 5, Naujoji Akmenė
Tel. 8 425 56853
El. paštai: ramuciu.mokykla@akmene.lt

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos Mokinių taryba

„Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokinių taryba rūpinasi moksleivių laisvalaikio užimtumu ir prevencija. Jei esi Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos moksleivis ir turi idėjų, kaip reiktų spręsti jaunimo užimtumo problemą savo mokykloje, turi minčių, kaip skleisti prevencines idėjas – ateik čia, nes ši Mokinių taryba laukia tavęs su naujais vėjais ir įdomiais pasiūlymais.

Nesėdėk sudėjęs rankų – pasidalink savo svajonėmis ir mintimis!

Adresas: V. Kudirkos g. 11, Naujoji Akmenė
El. paštas: sauletekis@akmene.lt
Tel. 8 425 56971, 8 698 22536

Papilės Šv. Aloyzo ateitininkų kuopa

Papilės ateitininkai – tai įvairaus amžiaus (jaunučiai, moksleiviai, studentai, sendraugiai) jaunimas, besivadovaujantis penkiais principais: katalikiškumu, visuomeniškumu, tautiškumu, inteligentiškumu ir šeimyniškumu.

Jei gyvenimo kely ieškai doros ir gėrio – Papilės Šv. Aloyzo ateitininkų kuopa priims tave į savo būrį ir pasidalins patirtimi.

Tačiau šie ateitininkai nesėdi sudėję rankų: jie aktyviai organizuoja renginius (poezijos vakaras, seminarai, darbinės, gamtosauginės ir pramoginės akcijos ir panašaus pobūdžio renginiai), dalyvauja susikaupimo vakaruose, vasaros stovyklose, respublikinėse akademijose, projektinėje veikloje, keletą kartų metuose dalyvauja Lietuvos AF MAS akademijose, kongresuose, suvažiavimuose, Jaunimo dienose, konferencijose, konkursuose... Ir dar gausybė veiklos sričių...

Belieka tik prisijungti ir mokytis, siekti prasmingos veiklos ir tobulintis. Tad nedelsk!

Adresas: Nepriklausomybės 62, Papilė, Akmenės r.
Asmuo kontaktams Genovaitė Pundziuvienė
Tel. 8 425 32755; 8 698 19798, el. paštas: g.pundziuviene@gmail.com

Ventos gimnazijos mokinių taryba

Mokinių taryba tai vieta, kurioje Tau bus sudarytos sąlygos saviraiškai, individualybės ir bendruomenės nario ugdymui, dalyvauti mokyklos kultūriniame gyvenime, prisidėti prie moksleivių problemų sprendimo... Jei nori atstovauti savo mokyklai, turi minčių apie tai, kokie renginiai gali vykti Tavo mokykloje, tau rūpi aktualios (rūkymo, lankomumo) mokyklai temos – Tavo vieta Ventos gimnazijos mokinių taryboje. Galbūt čia prasidės Tavo platus kelias į supratingumą ar bendruomenės lyderius.

Adresas: Ventos g. 13, Venta, LT-85330 Akmenės r.

Asmuo kontaktams Janina Lakačiauskienė
Tel.  8 425 39221

Nuorodos į puslapius ir leidinius, kurie gali būti naudingi dirbant su jaunimu. 

1)    Jaunimo reikalų departamentas prie SADM www.jrd.lt

2)    Jaunimo savanoriška tarnyba http://www.buksavanoriu.lt/jst

3)    Jaunimo ir vaikų informavimo ir konsultavimo sistema www.javakis.lt

4)    Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) www.lijot.lt

5)    Eurodesk jaunimo informavimo platforma: www.eurodesk.lt 

6)    Projektas "Rezervuota jaunimui": http://rezervuotajaunimui.lt/

7)    „Praktinis vadovas apie tarpžinybinio bendradarbiavimo stiprinimą jaunimo politikos srityje“: http://www.jrd.lt/uploads/leidinys(taisytas_2014.10.07).pdf

8)    Metodinis leidinys „Darbo su jaunimo grupėmis vadovas. Neformaliojo ugdymo praktika Lietuvoje“: http://www.jtba.lt/UserFiles/File/Metodiniai%20leidiniai/Darbo%20su%20jaunimo%20grupemis%20vadovas%202013.pdf Paskutinis atnaujinimas: 2017-04-11 22:40:31 Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021